Sloga igrala egal sa Budućnošću
Sep26

Sloga igrala egal sa Budućnošću

7.kolo Rezultati 25/26.09.2010 25.09.2010 | 16:00 Mačva 1:0 Šumadija (A) 25.09.2010 | 16:00 Rudar (K) 0:0 Polet (LJ) 25.09.2010 | 16:00 Budućnost 1:1 Sloga (BB) 25.09.2010 | 16:00 FAP 0:0 Partizan (BB) 25.09.2010 | 16:00 Jedinstvo 3:3 Sloga (PM) 26.09.2010 | 16:00 Sloga (K) 2:0 Vujić voda 26.09.2010 | 16:00 Železničar 1:1 Sloga (P) 26.09.2010 | 16:00 Sloboda (Č) 2:0 Radnički Stobeks Poslednje ažuriranje rezultata: 26.09.2010 18:08 Poz...

Read More
Novi teniski teren
Sep21

Novi teniski teren

Počeo je sa radom novi tenski teren sa šljakom kao podlogom u Bajinoj Bašti kod graničnog prelaza. Teren je izradjen po svim propisanim dimenzijama a pored je i veliki letnjikovac sa pogledom na reku Drinu. Termini se mogu rezervisati na telefon:...

Read More
Pobeda Sloge nad Rudarom
Sep19

Pobeda Sloge nad Rudarom

Srpska liga Zapad 6.kolo Rezultati 18/19.09.2010 18.09.2010 | 16:00 Šumadija (A) 1:3 Sloboda (Č) 19.09.2010 | 16:00 Radnički Stobeks Železničar 18.09.2010 | 16:00 Sloga (P) 2:0 Sloga (K) 18.09.2010 | 16:00 Vujić voda 1:2 Jedinstvo 18.09.2010 | 16:00 Sloga (PM) 1:0 FAP 19.09.2010 | 16:00 Partizan (BB) Budućnost 18.09.2010 | 16:00 Sloga (BB) 1:0 Rudar (K) 19.09.2010 | 11:00 Polet (LJ) Mačva Poslednje ažuriranje rezultata: 18.09.2010...

Read More
Bojan Đurđić i Aleksa Marić pobednici prvog ekipnog Srpskog izazova bespuća Tara 2010
Sep16

Bojan Đurđić i Aleksa Marić pobednici prvog ekipnog Srpskog izazova bespuća Tara 2010

Planinarsko smučarsko društvo Omorika, Biciklistički klub Novi Sad, Orijentiring klub Soko – Bajina Bašta i BSS organizovali su prvu etapnu ekipnu trku na planinskim biciklima u Srbiji “Srpski izazov bespuća Tara 2010”. U takozvanoj “Izazov trci” slavila je ekipa Radnčki Čempion iz Kragujevca u kojoj su bila dvojica najboljih srpskih vozača na planinskim biciklima Bojan Đurđić iz Radničkog, broj jedan u...

Read More
Sloga četvrta na tabeli
Sep16

Sloga četvrta na tabeli

Srpska liga Zapad 5.kolo Rezultati 11/12.09.2010 12.09.2010 | 11:00 Polet (LJ) 2:0 Šumadija (A) 11.09.2010 | 16:30 Mačva 0:1 Sloga (BB) 11.09.2010 | 16:30 Rudar (K) 2:1 Partizan (BB) 11.09.2010 | 16:30 Budućnost 0:1 Sloga (PM) 11.09.2010 | 16:30 FAP 2:1 Vujić voda 11.09.2010 | 16:30 Jedinstvo 3:1 Sloga (P) 12.09.2010 | 16:30 Sloga (K) 0:0 Radnički Stobeks 12.09.2010 | 16:30 Železničar 0:0 Sloboda (Č) Poslednje ažuriranje rezultata:...

Read More
Page 4 of 41234

Pin It on Pinterest